Asteroid Blues

Infinity

Long Day Chapter I

300 POINTS
PanOceania
Shrek
VS Ariadna
Striker

Long Day 1

Military report

-----SYSTEM ERROR!!!!!!-----

1. kör: TAC
Az egységei zavartalanul előre nyomultak majd a pálya közepéig. Nem volt fegyveres konfliktus az előre törésük során. Jól védhető pozíciókba álltak fel.

1. kör: Varuna
Az óvatos előre nyomulást az Irmandinhos egységgel való összecsapás követett. Melynek eredményeképp Garnett elől füst függönybe burkolózott. Ezt kihasználva a pályára lépett az Echo-Bravó egység, de sajna elvérzett a Veteran Kazak-on, hiába okozott neki egy sérülést. De amit a Bravó elkezdett azt a Cutter befejezte. Egy sikeres lövéssel leszedte a Veteran Kazakot. Majd ezt követően vissza szorította tűzharcban a Ratnik-ot. Ezután a pálya másik oldalára fókuszálva megtámadta a Line Kazak link team-et. Ennek eredményeként elveszítették a Paramedic-et és ők is visszább szorultak. Végül Garnett által vezetett Haris és a Cutter is védhetőbb pozícióba vonult.

2. kör: TAC
Rögtön agresszív támadással kezdett az Irmandinhos. Aminek az eredmény az lett, hogy hősi halált halt a Garnett által vezettet Haris-sal szemben, de eszméletlené tette a Machinist-át. Ezek után szabadon engedte az Antipodokat, akik lerohanták a Cuttert! A közelharcban végül Cutter maradt alul, de magával vitte az egyik dögöt.

2. kör: Varuna
A Cutter harcképtelensége fájó pont volt. Így a Trauma-Docs összefércelte a Machinist-et. Majd az újra épülő Haris megtámadta Ratnik-ot, ami így megint csak hátrálni kényszerült, sajna sérülést nem tudtunk rajta okozni. A Mulebot próbálta levadászni a még élő Antipod-okat nem sok sikerrel.

3. kör: TAC
Az Antipodok elvesztett társuk miatt irányíthatatlanná váltak és elmenekültek a csatatérről. Ezt követően a Line Kazak link team előre nyomult majdnem a felállási zónáig és végzett a Mulebot-tal.

3. kör: Varuna
Mivel más lehetőségem nem volt, ami egységet lehetett az a középső pályarészre összpontosítottam. Hátha lesz egy kis esélyem a szépítésre. Szerencsére Garnett képes volt megközelíteni annyira az ellenfél HVT-jét hogy teljesíteni tudja a Follow-Up classifield objektívát.

Összegzés: Kevesebb parancs hátrány volt. Amit a TAC hibázott, hogy nem hozott ki sok figurát a felállásí vagy épp a legközelebbi zónából.

TAC: 6
Varuna: 6

Cutter vs Antipode 1:4

Army Lists Used In This Battle

Register or Login to see the Army Lists

Battle Report Average Rating

Log in to rate this battle.

Recommend Commander For Commendation

5 People Recommended Shrek for commendation

Share this battle with friends

Draw

4 Comments