Asteroid Blues

Infinity

Luźne Spotkanie w Vanaheim v4 Rematch

300 POINTS
ALEPH
Ravski
VS Nomads
Etoo

Dzisiaj doszło do ponownego starcia nomadów oraz Alephu.
Na początku nomadzi wygrali inicjatywę lecz wybrali w tym wypadku rozstawienie. Aleph zdecydował się zaczynać.

Runda 1 : Aleph.
Na samym początku Asura przejmuje antenę, następne 2 rozkazy są wykorzystane na zniszczenie 2 koali przeciwnika oraz jednego z moranów. W trakcie tego ataku Asura zostaje złapana w pole rażenia hacera co powoduje zniszczenie jej urządzenia chacerskiego.
W kolejnym rozkazie asura likwiduje 2 modele intruderów, niestety z powodu zbyt bliskiej odległości otrzymała ona niemal zabójczy atak z miotacza ognia. W kolejnych rozkazach strona alephu zabezpiecza teren tak aby zablokować możliwość przejęcia anteny na środku.
Asura oraz yadu w tym czasie zabezpieczają lewą stronę aby zablokować znacznik.

Nomadzi runda 1.
Nomadzi odbierają jedną z Anten, następnie ruszają w celu zniszczenia asury z lewej flanki, z powodu ułożenia terenu sniper dakini oraz hmg nie są w stanie zapewnić wsparcia ogniowego. W trakcie tej akcji na plecy asury pozytywnie ląduje skoczek nomadów, pomimo zdanego testu na zmianę facingu, kolejny ostrzał skoczka zakańcza żywot Asury. Nomadzi zabezpieczają lewą flankę. Na koniec senior masakra zabija jednego z yadu.

Aeph Runda 2 : Start w LOL.
Dzięki yadu oraz 2 comand tokenom buduję pulę łącznie 3 rozkazów, za pomocą nieregularnych rozkazów dakini rozrywam link, udaje mi się bezpiecznie przejąć kolejną z anten oraz zabezpieczyć środkową strefę, w poprzednim rundzie nomadów, moran wychodzi poza kocherencję jednej z min co powoduje jej dezaktywowanie.
W tym samym czasie ostatni z yadu zabija za pomocą regularnych rozkazów skoczka nomadów, oraz zabiera życie kolejnemu moranowi, w ostatni rozkacie ponownie zabezpiecza lewą flankę. Oraz jako weteran wykonuje zadanie z karty.
W tym samym czasie rem dobezpiecza środkową strefę.

Nomadzi runda 2 :
Nomadzi w tej turze próbują przebić się przez lewą flankę, niestety na ich nieszczęście ostatni z yadu skutecznie blokuje ich działania, nomadzi urzywają kolejnego do tej pory ukrytego intrudera z hgm, udaje mu się prześlizgnąć przed dakini, a następnie zabiera życie warcora oraz probota, w kolejnych rozkazach zabija yadu.

Aleph runda 3.
Aleph odzysukje mobilność, w reformuje link dakini, następnie dakini hmg zabija intrudera, oraz pozostałe jednostki normadów z lewej flanki, następnie zabija target przeciwnika, i odbierakolejną antenę,

Nomadzi runda 3
Nomadzi zaczynają mecz w lol oraz reetreeet.

Gra się kończy.

Army Lists Used In This Battle

Register or Login to see the Army Lists

Battle Report Average RatingLog in to rate this battle.

Recommend Commander For Commendation

2 People Recommended Ravski for commendation

Share this battle with friends

ALEPH
Ravski
Wins